Часопис уређују

Заменик главног уредника:
Давид Вучинић

Студентска редакција:
Сава Војновић, Ђина Главчић Костић, Милош Кнежевић, Анита Станковић, Ђорђе Степић

Уређивачки одбор:
проф. др Сима Аврамовић, проф. др Жика Бујуклић, проф. др Зоран Мирковић, проф. др Милена Полојац (Правни факултет Универзитета у Београду), проф. др Срђан Шаркић, асс. др Урош Станковић (Правни факултет Универзитета у Новом Саду), проф. др Драгољуб Поповић (бивши судија ЕСЉП, Правни факултет Универзитета Унион), проф. др Зоран Чворовић (Правни факултет Универзитета у Крагујевцу)

Међународни уређивачки одбор:
проф. емеритус Герхард Тир, дописни члан Аустријске академије наука (Правни факултет Универзитета у Грацу), проф. др Габор Хамза, редовни члан Мађарске академије наука (Правни факултет Универзитета Етвеш Лоранд), проф. др Стефан Медер (Правни факултет Лајбницовог Универзитета у Хановеру), др Јуриј Вин (виши научни сарадник, Институт за општу историју Руске академије наука), проф. др Виктор Кастелани (Одељење за језике и књижевности Универзитета у Денверу), проф. др Томас Зимон, проф. др Гералд Кол (Правни факултет Универзитета у Бечу), проф. др Натале Рампацо (Правни факултет Универзитета 'Федерико II' у Напуљу), проф. др Пјетро Ло Јаконо (Правно одељење LUMSA универзитета у Палерму), проф. др Емилија Мусумечи (Правни факултет Универзитета у Тераму), проф. др Марион Ревекамп (Институт за латиноамеричке студије Слободног универзитета у Берлину), проф. др Колман Денехи (Универзитетски колеџ у Даблину), проф. др Делфина И. Нијето Изабел (Одељење за историју и археологију Универзитета у Барселони), проф. др Никола Мојовић (Правни факултет Универзитета у Бањој Луци), проф. др Марко Петрак, проф. др Далибор Чепуло (Правни факултет Универзитета у Загребу), проф. др Владимир Симич (Правни факултет Универзитета у Љубљани), проф. др Жељко Бартуловић (Правни факултет Универзитета у Ријеци)